Calvin Marshall

Sledovat Calvin Marshall online

★ 5.0 2009 93 min DramaKomedie

Chcete sledovat Calvin Marshall? STB Emu přináší Calvin Marshall (2009) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Calvin Marshall?

A college student is determined to become a Major League Baseball star, but finds his true calling instead.

Žánry
Drama, Komedie
Premiéra
2009-10-23
Režie
Gary Lundgren
Hodnocení
★ 5.0 / 10

Hlavní obsazení

  • Alex Frost Calvin Marshall
  • Michelle Lombardo Tori Jensen
  • Jane Adams June Marshall
  • Andrew Wilson Ernie
  • Diedrich Bader Fred Deerfield
  • Jeremy Sumpter Caselli

Jak sledovat Calvin Marshall na STB Emu

Sledovat Calvin Marshall na STB Emu zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Calvin Marshall ve 4K na STB Emu — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Calvin Marshall ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi STB Emu a sledujte Calvin Marshall ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.