Dick Tracy

Sledovat Dick Tracy online

★ 5.2 1945 61 min MysteriózníAkčníKrimi

Chcete sledovat Dick Tracy? STB Emu přináší Dick Tracy (1945) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Dick Tracy?

Dick is faced with a series of brutal murders in which the victims, all from different social and economic backgrounds, are viciously slashed to pieces. Suspects abound but Tracy, getting a clue that there will be 15 murders in all, must find the common thread among the victims before more are killed.

Žánry
Mysteriózní, Akční, Krimi
Premiéra
1945-12-01
Režie
William Berke
Hodnocení
★ 5.2 / 10

Hlavní obsazení

  • Morgan Conway Dick Tracy
  • Anne Jeffreys Tess Trueheart
  • Mike Mazurki 'Splitface'
  • Jane Greer Judith Owens
  • Lyle Latell Pat Patton
  • Joseph Crehan Chief Brandon

Jak sledovat Dick Tracy na STB Emu

Sledovat Dick Tracy na STB Emu zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Dick Tracy ve 4K na STB Emu — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Dick Tracy ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi STB Emu a sledujte Dick Tracy ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.