Odette Toulemonde

Sledovat Odette Toulemonde online

★ 5.7 2007 100 min KomedieDrama

Chcete sledovat Odette Toulemonde? STB Emu přináší Odette Toulemonde (2007) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Odette Toulemonde?

Objectively, Odette Toulemonde has nothing to be happy about, but is. Balthazar Balsan has everything to be happy about, but isn’t. Odette, awkwardly forty, with a delightful hairdresser son and a daughter bogged down in adolescence, spends her days behind the cosmetic’s counter in a department store and her nights sewing feathers on costumes for Parisian variety shows. She dreams of thanking Balthazar Balsan, her favorite author, to whom – she believes – she owes her optimism. The rich and charming Parisian writer then turns up in her life in an unexpected way.

Žánry
Komedie, Drama
Premiéra
2007-02-07
Režie
Éric-Emmanuel Schmitt
Hodnocení
★ 5.7 / 10

Hlavní obsazení

  • Catherine Frot Odette Toulemonde
  • Albert Dupontel Balthazar Balsan
  • Jacques Weber Olaf Pims
  • Fabrice Murgia Rudy
  • Nina Drecq Sue Ellen
  • Camille Japy Nadine

Jak sledovat Odette Toulemonde na STB Emu

Sledovat Odette Toulemonde na STB Emu zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Odette Toulemonde ve 4K na STB Emu — prohlédněte si IPTV předplatné nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Odette Toulemonde ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi STB Emu a sledujte Odette Toulemonde ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.