Bob Servant

Δείτε το Bob Servant online

★ 6.6 2013 2 Σεζόν Κωμωδία

Θέλετε να δείτε το Bob Servant; Το STB Emu φέρνει το Bob Servant (2013) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Bob Servant;

The Scottish town of Broughty Ferry doesn’t know what’s hit it. The sudden death of the sitting MP has resulted in a by-election that could change the political map of the UK. Bob Servant has been waiting his whole life for this level of attention and he’s willing to do anything to keep it.

Τελευταίο επεισόδιο

S2 · Επεισόδιο 3 — Wedding · 2014-12-15

Frank's getting married and Bob's feeling the pressure. He's confident that he's the best best man in history, but Frank isn't so sure. Frank reveals that he's planning to leave Broughty Ferry and Bob's reaction is extreme - placing the wedding and Frank's future in serious jeopardy.

Είδη
Κωμωδία
Πρώτη προβολή
2013-01-23
Βαθμολογία
★ 6.6 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Brian Cox Bob Servant

Πώς να δείτε το Bob Servant στο STB Emu

Το να δείτε το Bob Servant στο STB Emu παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Bob Servant σε 4K στο STB Emu — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Bob Servant σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή STB Emu και δείτε το Bob Servant σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.