Vampire Dog

Δείτε το Vampire Dog online

★ 5.1 2012 91 λεπτά ΟικογενειακήΚωμωδίαΦαντασίας

Θέλετε να δείτε το Vampire Dog; Το STB Emu φέρνει το Vampire Dog (2012) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Vampire Dog;

Ace, a 12-year-old boy is new in middle school. His grandfather from Transylvania passes away at the ripe age of 99, and sends him his dog, Fang, to look after. Ace soon discovers that Fang is a vampire dog. Professor Warhol, a mad scientist and her bumbling assistant Frank, try to capture Fang to steal his DNA, in order to look young.

Είδη
Οικογενειακή, Κωμωδία, Φαντασίας
Κυκλοφορία
2012-09-25
Σκηνοθεσία
Geoff Anderson
Βαθμολογία
★ 5.1 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Collin MacKechnie Ace
  • Julia Sarah Stone Skylar
  • Norm Macdonald Fang / Vampire Dog (voice)
  • Ron Pederson Frank
  • Amy Matysio Dr. Warhol
  • Jodi Sadowsky Susan

Πώς να δείτε το Vampire Dog στο STB Emu

Το να δείτε το Vampire Dog στο STB Emu παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Vampire Dog σε 4K στο STB Emu — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Vampire Dog σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή STB Emu και δείτε το Vampire Dog σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.