Vampire Knight

Vampire Knight megtekintése online

★ 8.2 2008 2 Évadok AnimációsDrámaAction & Adventure

Szeretnéd nézni a(z) Vampire Knight? A(z) STB Emu minden képernyődre elhozza a(z) Vampire Knight (2008) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Vampire Knight?

At Cross Academy, two student disciplinary committee members are tasked with keeping the peace between a human class and a night class of vampires.

Legújabb epizód

É2 · Epizód 13 — Vampire Knight · 2008-12-30

All of Zero’s strength is not enough to kill Rido -- he will need Kaname's help. But the fight will leave Cross Academy devastated.

Műfajok
Animációs, Dráma, Action & Adventure
Első adás
2008-04-08
Értékelés
★ 8.2 / 10

Főszereplők

  • Daisuke Kishio Kaname Kuran
  • Yui Horie Yuki Cross
  • Mamoru Miyano Zero Kiryu
  • Junichi Suwabe Akatsuki Kain
  • Junko Minagawa Ruka Souen
  • Eri Kitamura Rima Toya

Hogyan nézd a(z) Vampire Knight a(z) STB Emu oldalon

A(z) Vampire Knight megnézése a(z) STB Emu oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Vampire Knight 4K-ban itt: STB Emu — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Vampire Knight még ma

Indítsd el az ingyenes STB Emu próbát, és nézd a(z) Vampire Knight még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.