Midshipman Easy

Tonton Midshipman Easy dalam talian

★ 6.5 1935 74 min Adventure

Mahu menonton Midshipman Easy? STB Emu membawa Midshipman Easy (1935) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Midshipman Easy?

Set during the Peninsular Campaign of the Napoleonic War, Mr Midshipman Easy has just joined the Royal Navy. He is very keen to do well but luckily he has an understanding captain to pull him out of the various adventures he seems to get involved in.

Genre
Adventure
Tayangan
1935-11-01
Pengarah
Carol Reed
Penilaian
★ 6.5 / 10

Pelakon utama

  • Hughie Green Midshipman Easy
  • Margaret Lockwood Donna Agnes
  • Harry Tate Mr. Biggs
  • Robert Adams Mesty
  • Roger Livesey Captain Wilson
  • Dennis Wyndham Don Silvio

Cara menonton Midshipman Easy di STB Emu

Menonton Midshipman Easy di STB Emu mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Midshipman Easy 4K di STB Emu — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Midshipman Easy hari ini

Mulakan percubaan percuma STB Emu dan tonton Midshipman Easy hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.