Veronica Mars

Tonton Veronica Mars dalam talian

★ 6.6 2014 107 min CrimeDramaComedy

Mahu menonton Veronica Mars? STB Emu membawa Veronica Mars (2014) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Veronica Mars?

Years after walking away from her past as a teenage private eye, Veronica Mars gets pulled back to her hometown - just in time for her high school reunion - in order to help her old flame Logan Echolls, who's embroiled in a murder mystery.

Genre
Crime, Drama, Comedy
Tayangan
2014-03-13
Pengarah
Rob Thomas
Penilaian
★ 6.6 / 10

Pelakon utama

  • Kristen Bell Veronica Mars
  • Jason Dohring Logan Echolls
  • Enrico Colantoni Keith Mars
  • Chris Lowell Stosh 'Piz' Piznarski
  • Percy Daggs III Wallace Fennel
  • Tina Majorino Cindy 'Mac' Mackenzie

Cara menonton Veronica Mars di STB Emu

Menonton Veronica Mars di STB Emu mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Veronica Mars 4K di STB Emu — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Veronica Mars hari ini

Mulakan percubaan percuma STB Emu dan tonton Veronica Mars hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.