Olive Kitteridge

Oglądaj Olive Kitteridge online

★ 7.6 2014 1 Sezony Dramat

Chcesz obejrzeć Olive Kitteridge? STB Emu udostępnia Olive Kitteridge (2014) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

Zobacz zwiastun

O czym jest Olive Kitteridge?

Olive Kitteridge jest nauczycielką matematyki w szkole średniej. Charakteryzuje ją cięty humor, surowe usposobienie i twarde zasady moralne, za którymi Olive skrywa dobre serce. Jej mąż Henry prowadzi lokalną aptekę. Serial koncentruje się na głównej bohaterce i jej relacjach z otoczeniem - przedstawia wydarzenia na przestrzeni 25 lat życia miasteczka. Pokazana jest codzienność Olive i jej zwyczajne, pełne mniejszych i większych problemów życie. Odsłaniane są tajemnice i skrywane związki, przestępstwa i dramaty małej społeczności.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 4 — Security · 2014-11-03

Olive visits Christopher and his second wife in New York, but abruptly returns to Maine, where she gets some bad news about Henry, and ultimately befriends a lonely widower she meets while out for a walk.

Gatunki
Dramat
Pierwsza emisja
2014-11-02
Ocena
★ 7.6 / 10

Główna obsada

  • Frances McDormand Olive Kitteridge
  • Richard Jenkins Henry Kitteridge
  • Zoe Kazan Denise Thibodeau
  • Rosemarie DeWitt Rachel Coulson
  • Martha Wainwright Angela O'Meara
  • John Gallagher Jr. Christopher Kitteridge

Jak oglądać Olive Kitteridge na STB Emu

Oglądanie Olive Kitteridge na STB Emu zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Olive Kitteridge w 4K w STB Emu — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Olive Kitteridge już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny STB Emu i oglądaj Olive Kitteridge już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.