The Collector

Oglądaj The Collector online

★ 6.6 2009 90 min HorrorThriller

Chcesz obejrzeć The Collector? STB Emu udostępnia The Collector (2009) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

Zobacz zwiastun

O czym jest The Collector?

Film przedstawia historię byłego skazańca Arkina, który chcąc spłacić dług wobec byłej żony postanawia obrabować dom należący do swojego nowego pracodawcy. Na nieszczęście Arkina, chrapkę na dom i rodzinę ma o wiele większy wróg zwany Kolekcjonerem. Arkin wpada w pułapkę zastawioną przez zamaskowanego Kolekcjonera i teraz będzie musiał uratować siebie i rodzinę, którą chciał obrabować.

Gatunki
Horror, Thriller
Premiera
2009-07-09
Reżyseria
Marcus Dunstan
Ocena
★ 6.6 / 10

Główna obsada

  • Josh Stewart Arkin
  • Juan Fernández The Collector
  • Michael Reilly Burke Michael Chase
  • Madeline Zima Jill Chase
  • Andrea Roth Victoria Chase
  • Karley Scott Collins Hannah Chase

Jak oglądać The Collector na STB Emu

Oglądanie The Collector na STB Emu zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj The Collector w 4K w STB Emu — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać The Collector już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny STB Emu i oglądaj The Collector już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.