The Passenger

Vezi The Passenger online

2020 18 min Thriller

Vrei să vezi The Passenger? STB Emu aduce The Passenger (2020) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este The Passenger?

Two friends are faced with a life or death crisis at a deserted rest stop in the middle of the night. The decisions they make will change their relationship - and their lives - forever.

Genuri
Thriller
Lansare
2020-08-25
Regizor
Alexander Bruckner

Distribuția principală

  • Ben Dahlhaus The Passenger
  • Andrew Garrett The Driver
  • Gaëlle Gillis The Girl
  • Randy Hernandez The Abuser

Cum să vezi The Passenger pe STB Emu

Vizionarea The Passenger pe STB Emu durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Passenger în 4K pe STB Emu — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Passenger astăzi

Începe proba gratuită STB Emu și vezi The Passenger astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.