Chuck Healey

Sledovať Chuck Healey online

★ 10.0 2025 5 min KriminálnyDrámaThriller

Chcete sledovať Chuck Healey? STB Emu prináša Chuck Healey (2025) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Chuck Healey?

In a future society, 3 detectives try to find the mysterious and criminal CHUCK HEALEY. But as Detective Marshall digs deeper and finds out who Chuck Healey really is, he starts to question who the real enemy is.

Žánre
Kriminálny, Dráma, Thriller
Premiéra
2025-11-24
Réžia
Gregor Kelt
Hodnotenie
★ 10.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Murray Thomson Detective Marshall
  • Karl Mäekivi Chuck Healey
  • Adam Thake Detective Shaun
  • Sandy Rowe Detective Hillard
  • Elliot Doyle Dog Walker
  • Buddy The Dog

Ako sledovať Chuck Healey na STB Emu

Sledovanie Chuck Healey na STB Emu trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Chuck Healey vo 4K na STB Emu — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Chuck Healey ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku STB Emu a sledujte Chuck Healey ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.