The Titan Games

Sledovať The Titan Games online

★ 6.4 2019 2 Série Reality Show

Chcete sledovať The Titan Games? STB Emu prináša The Titan Games (2019) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

Pozrieť trailer

O čom je The Titan Games?

Dwayne Johnson redefines the athletic competition, giving exceptional men and women from all walks of life the chance to test their physical strength and mental fortitude for the chance to battle on Mount Olympus in hopes of becoming a Titan.

Najnovšia epizóda

S2 · Epizóda 12 — The Titan Games Championship · 2020-08-10

Six elite Titans from the Central, West and Eastern regions return for the final rounds of competition. The top two men and women will advance to compete on Mt. Olympus one final time, where one man and one woman will be crowned Titan Champions.

Žánre
Reality Show
Prvé vysielanie
2019-01-03
Hodnotenie
★ 6.4 / 10

Hlavné obsadenie

  • Dwayne Johnson Self

Ako sledovať The Titan Games na STB Emu

Sledovanie The Titan Games na STB Emu trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte The Titan Games vo 4K na STB Emu — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať The Titan Games ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku STB Emu a sledujte The Titan Games ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.