6 Points About Emma

Гледајте 6 Points About Emma онлајн

★ 5.4 2011 85 мин Драма

Желите да гледате 6 Points About Emma? STB Emu доноси 6 Points About Emma (2011) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је 6 Points About Emma?

Emma's eyes are blind but she believes to see everything very clear: she wants to be a mother. She longs to obsessively. After discovering that her boyfriend can not get her pregnant, she breaks with him and goes in search of a perfect sperm. Without falling in love, no feelings. Sounds easy, but quickly discovers that her blindness is not only in her eyes.

Жанрови
Драма
Премијера
2011-11-25
Режија
Roberto Pérez Toledo
Оцена
★ 5.4 / 10

Главне улоге

  • Verónica Echegui Emma
  • Álex García Germán
  • Mariam Hernández Lucía
  • Fernando Tielve Diego
  • Nacho Aldeguer Ricky
  • Mabel del Pozo Ángela

Како гледати 6 Points About Emma на STB Emu

Гледање 6 Points About Emma на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте 6 Points About Emma у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате 6 Points About Emma данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте 6 Points About Emma данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.