A Taxi Driver

Гледајте A Taxi Driver онлајн

★ 8.0 2017 138 мин ДрамаИсторијски

Желите да гледате A Taxi Driver? STB Emu доноси A Taxi Driver (2017) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је A Taxi Driver?

May, 1980. Man-seob is a taxi driver in Seoul who lives from hand to mouth, raising his young daughter alone. One day, he hears that there is a foreigner who will pay big money for a drive down to Gwangju city. Not knowing that he’s a German journalist with a hidden agenda, Man-seob takes the job.

Жанрови
Драма, Историјски
Премијера
2017-08-02
Режија
Jang Hoon
Оцена
★ 8.0 / 10

Главне улоге

  • Song Kang-ho Kim Man-seob
  • Thomas Kretschmann Jürgen Hinzpeter
  • Yoo Hai-jin Hwang Tae-sul
  • Ryu Jun-yeol Gu Jae-sik
  • Park Hyuk-kwon Reporter Choi
  • Choi Gwi-hwa Civvies Leader

Како гледати A Taxi Driver на STB Emu

Гледање A Taxi Driver на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте A Taxi Driver у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате A Taxi Driver данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте A Taxi Driver данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.