Ali Baba and the 7 Dwarfs

Гледајте Ali Baba and the 7 Dwarfs онлајн

★ 5.0 2015 114 мин АвантуристичкиАкциониКомедија

Желите да гледате Ali Baba and the 7 Dwarfs? STB Emu доноси Ali Baba and the 7 Dwarfs (2015) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Ali Baba and the 7 Dwarfs?

Ali Senay and Ilber, the two partners of Senay Cüccaciye, sell garden dwarfs. When their company starts to dwindle, they decide to participate in a gardening fair in Sofia with the plan to meet new people from the sector in an attempt to drum up new business. Things don't go as planned as they find themselves crossing paths with the wrong people hell bent on causing world chaos.

Жанрови
Авантуристички, Акциони, Комедија
Премијера
2015-11-12
Режија
Cem Yılmaz
Оцена
★ 5.0 / 10

Главне улоге

  • Cem Yılmaz Ali Şenay / Boris Mancov
  • Çetin Altay İlber
  • Irina Ivkina Veronika
  • Zafer Algöz Kenan Memedov
  • Can Yılmaz İsmail
  • Yosi Mizrahi Tayanç Pakça

Како гледати Ali Baba and the 7 Dwarfs на STB Emu

Гледање Ali Baba and the 7 Dwarfs на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Ali Baba and the 7 Dwarfs у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Ali Baba and the 7 Dwarfs данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Ali Baba and the 7 Dwarfs данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.