Azure Spring

Гледајте Azure Spring онлајн

★ 6.7 2026 1 Сезоне Драма

Желите да гледате Azure Spring? STB Emu доноси Azure Spring (2026) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Azure Spring?

Two people stuck in their lives become haenyeo divers, finding healing and new meaning in the sea as they confront their pasts and fears together.

Најновија епизода

С1 · Епизода 6 — Azure Spring · 2026-05-26

Despite a typhoon and a canceled competition, Anna and Deok-hyun continue forward with their friends, refusing to give up. On the ever-changing sea, where nothing can be predicted, each of them is forced to face their own limits and find a way to move forward again in their own way.

Жанрови
Драма
Прво емитовање
2026-05-11
Оцена
★ 6.7 / 10

Главне улоге

  • YERI Seo Anna
  • Kang Sang-jun Yoon Deok-hyun
  • Ko Joo-hee Baek Soo-jeong
  • Jung Hyun-min Jeong Ki-tae
  • Kim Won-sik
  • Seo Jeong-yeon

Како гледати Azure Spring на STB Emu

Гледање Azure Spring на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Azure Spring у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Azure Spring данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Azure Spring данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.