Bibi et Geneviève

Гледајте Bibi et Geneviève онлајн

1988 1 Сезоне ДечијиКомедија

Желите да гледате Bibi et Geneviève? STB Emu доноси Bibi et Geneviève (1988) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Bibi et Geneviève?

The adventures of the green-haired extraterrestrial Bibi ZZ99944X and his friend Geneviève.

Најновија епизода

С1 · Епизода 1 — Episode 1 · 1988-09-01

Жанрови
Дечији, Комедија
Прво емитовање
1988-09-01

Главне улоге

  • Sophie Dansereau Geneviève
  • Michel Ledoux Bibi (voice)
  • Nicolas Canuel Julien
  • Yolande Roy Thérèse
  • Michel P. Ranger WIWI
  • Luc Guérin Monsieur <Vite Vite> Villeneuve

Како гледати Bibi et Geneviève на STB Emu

Гледање Bibi et Geneviève на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Bibi et Geneviève у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Bibi et Geneviève данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Bibi et Geneviève данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.