Blunt Force Trauma

Гледајте Blunt Force Trauma онлајн

★ 5.0 2015 92 мин АкциониДрама

Желите да гледате Blunt Force Trauma? STB Emu доноси Blunt Force Trauma (2015) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Blunt Force Trauma?

Follows the journey of John and Colt, gunfighters and sometime lovers, on parallel but very different journeys through an underground dueling culture.

Жанрови
Акциони, Драма
Премијера
2015-10-05
Режија
Ken Sanzel
Оцена
★ 5.0 / 10

Главне улоге

  • Ryan Kwanten John
  • Freida Pinto Colt
  • Mickey Rourke Zorringer
  • Maruia Shelton Wesley
  • Carolina Gómez Reggie
  • Rubén Zamora Silva

Како гледати Blunt Force Trauma на STB Emu

Гледање Blunt Force Trauma на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Blunt Force Trauma у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Blunt Force Trauma данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Blunt Force Trauma данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.