Boxed In 2

Гледајте Boxed In 2 онлајн

★ 6.0 2023 81 мин ДрамаЉубавни

Желите да гледате Boxed In 2? STB Emu доноси Boxed In 2 (2023) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Boxed In 2?

After overcoming seemingly insurmountable odds to be the best in the game, Ria finds herself a rising star in the world of boxing. She has everything she could ever imagine with the exception of one thing: Love. She meets El by chance and starts to let go of her past disappointments and grab ahold of hope for the future. But with anything, nothing is ever as it seems. Faced with new revelations along with the pressure of being the boxer that everyone wants a shot at, Ria will have to decide if it's worth fighting for the sport she believes in and most importantly, the one she believes in.

Жанрови
Драма, Љубавни
Премијера
2023-09-08
Режија
Daniel Stearns
Оцена
★ 6.0 / 10

Главне улоге

  • Reginae Carter Ria Scandrick
  • Alec Adams El Carter
  • Drew Sidora Detective Reid James
  • Clifton Powell Witt 'Pa' Scandrick

Како гледати Boxed In 2 на STB Emu

Гледање Boxed In 2 на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Boxed In 2 у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Boxed In 2 данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Boxed In 2 данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.