Кинеска четврт

Гледајте Кинеска четврт онлајн

★ 7.9 1974 130 мин КримиМистеријаТрилер

Желите да гледате Кинеска четврт? STB Emu доноси Кинеска четврт (1974) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Кинеска четврт?

Крајем тридесетих година, у Лос Анђелесу, приватног детектива Џејка унајми госпођа Малвеј, да открије да ли се њен супруг Холис, локални богаташ и бизнисмен, виђа са другом женом. Изненада, појави се и друга жена која се, такође, представи као наводна госпођа Малвеј, претећи му, ако не остави случај. Успркос претњи, Џејк наставља да ради на случају, полако откривајући сложену игру у вези са лиценцом око градске воде, корупцију и препродају земљишта, у шта је уплетено и једно убиство.

Жанрови
Крими, Мистерија, Трилер
Премијера
1974-06-20
Режија
Roman Polanski
Оцена
★ 7.9 / 10

Главне улоге

  • Jack Nicholson J.J. 'Jake' Gittes
  • Faye Dunaway Evelyn Cross Mulwray
  • John Huston Noah Cross
  • Perry Lopez Lieutenant Lou Escobar
  • Burt Young Curly
  • John Hillerman Russ Yelburton

Како гледати Кинеска четврт на STB Emu

Гледање Кинеска четврт на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Кинеска четврт у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Кинеска четврт данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Кинеска четврт данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.