Çıngıraklı Top

Гледајте Çıngıraklı Top онлајн

★ 5.0 2009 КомедијаДрама

Желите да гледате Çıngıraklı Top? STB Emu доноси Çıngıraklı Top (2009) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Çıngıraklı Top?

While Semra and President Ahi are reading their local newspapers at the Boğaz Körler Derneği (Boğaz Blind Association), an interesting development takes place that will change their lives. The ministry has sent a fax announcing its intention to participate in the Chinese Paralympics. This fax causes quite a stir among the association members. While jokes about choosing sports like oil wrestling and weightlifting continue, Zeki, who has grown up with the help of the association members, utters the word "football" with the desire to be like the sighted children constantly running around with a ball, which seriousness the topic. The proposal is "Rattling Ball," or in other words, a football team for the blind.

Жанрови
Комедија, Драма
Премијера
2009-09-17
Оцена
★ 5.0 / 10

Главне улоге

  • Burak Önal
  • İpek Özkök Semra
  • İlyas Salman
  • Zihni Göktay
  • Turgay Tanülkü
  • Tanju Tuncel

Како гледати Çıngıraklı Top на STB Emu

Гледање Çıngıraklı Top на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Çıngıraklı Top у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Çıngıraklı Top данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Çıngıraklı Top данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.