Cooking Up Love

Гледајте Cooking Up Love онлајн

★ 6.1 2021 85 мин ТВ филмКомедијаПородични

Желите да гледате Cooking Up Love? STB Emu доноси Cooking Up Love (2021) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Cooking Up Love?

On a lark, Zoey rents a food truck and enters a reality TV competition. Heat rises between her and the handsome founder of a fast food chain, but when Zoey finds out he’s a judge in the contest, things quickly fizzle. Zoey’s determined to win fair and square and she suspects ‘Mr-Too-Good-To-Be-True’ is really after her sauce recipe, not her heart.

Жанрови
ТВ филм, Комедија, Породични
Премијера
2021-01-29
Режија
Don McBrearty
Оцена
★ 6.1 / 10

Главне улоге

  • Rachel Bles Zoey McBride
  • Stephen Huszar Colin Richmond
  • Ron Lea Grampa Morgan
  • Mykee Selkin Jesse Howard
  • Kathryn Davis Shay Wilcox
  • Paulino Nunes Rick Feretti

Како гледати Cooking Up Love на STB Emu

Гледање Cooking Up Love на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Cooking Up Love у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Cooking Up Love данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Cooking Up Love данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.