Do or Die

Гледајте Do or Die онлајн

★ 4.4 1991 97 мин АкциониТрилер

Желите да гледате Do or Die? STB Emu доноси Do or Die (1991) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Do or Die?

Asian crime boss Kaneshiro captures two voluptuous undercover federal agents, Donna and Nicole. But instead of liquidating them, he gives the busty duo a head start in a deadly cat-and-mouse game involving six other assassin teams. The heated action takes them from Hawaii to Las Vegas and Louisiana.

Жанрови
Акциони, Трилер
Премијера
1991-06-28
Режија
Andy Sidaris
Оцена
★ 4.4 / 10

Главне улоге

  • Pat Morita Masakana 'Kane' Kaneshiro
  • Erik Estrada Richard 'Rico' Estevez
  • Dona Speir Donna Hamilton
  • Roberta Vasquez Nicole Justin
  • Bruce Penhall Bruce Christian
  • Cynthia Brimhall Edy Stark

Како гледати Do or Die на STB Emu

Гледање Do or Die на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Do or Die у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Do or Die данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Do or Die данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.