Do Ustad

Гледајте Do Ustad онлајн

★ 6.0 1959 139 мин АкциониКрими

Желите да гледате Do Ustad? STB Emu доноси Do Ustad (1959) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Do Ustad?

Two rival career-criminal brothers recollect their lives in a Courtroom in which one is about to be convicted for murder.

Жанрови
Акциони, Крими
Премијера
1959-01-01
Режија
Tara Harish
Оцена
★ 6.0 / 10

Главне улоге

  • Raj Kapoor Raj Kumar / Raju / Rajan / Raj Kapoor
  • Madhubala Madhu Sharma
  • Sulochana Latkar Jaggannath's Wife
  • Daisy Irani Raja
  • Sheikh Mukhtar Jagannath
  • Uma Dutt Roshanlal Sharma

Како гледати Do Ustad на STB Emu

Гледање Do Ustad на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Do Ustad у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Do Ustad данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Do Ustad данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.