Dor (Longing)

Гледајте Dor (Longing) онлајн

★ 6.7 2022 52 мин Документарни

Желите да гледате Dor (Longing)? STB Emu доноси Dor (Longing) (2022) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Dor (Longing)?

A young man returns to his native Romania to make a fresh start as a shepherd. Jannes Callens’ film moves at the same pace as a pasture crossing, between expedition, pause and contemplation. Striking images of this profession merge with existential considerations. How can you guide a flock when you’re a little lost yourself?

Жанрови
Документарни
Премијера
2022-04-15
Режија
Jannes Callens
Оцена
★ 6.7 / 10

Главне улоге

  • Stefan Gota Himself

Како гледати Dor (Longing) на STB Emu

Гледање Dor (Longing) на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Dor (Longing) у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Dor (Longing) данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Dor (Longing) данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.