Electric Bloom

Гледајте Electric Bloom онлајн

★ 8.8 2025 1 Сезоне КомедијаПородичниДрама

Желите да гледате Electric Bloom? STB Emu доноси Electric Bloom (2025) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Electric Bloom?

Follow the three members of a mega-famous pop group, Electric Bloom, as they look back and tell the story of their band and friendship, starting with the day they all met in middle school. The girls go on a journey to becoming the biggest band in the world and the best friends in the universe.

Најновија епизода

С1 · Епизода 17 — How We (Sorta) Got Our First Big Break: Part 2 · 2025-10-26

Electric Bloom gets the opportunity of a lifetime: to meet with a famous music producer. However, the experience is not at all what they expected.

Жанрови
Комедија, Породични, Драма
Прво емитовање
2025-07-10
Оцена
★ 8.8 / 10

Главне улоге

  • Lumi Pollack Posey
  • Carmen Sánchez Jade
  • Ruby Marino Tulip
  • Nathaniel Buescher Lucas
  • Andrew Wood Joey

Како гледати Electric Bloom на STB Emu

Гледање Electric Bloom на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Electric Bloom у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Electric Bloom данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Electric Bloom данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.