Ellery Queen

Гледајте Ellery Queen онлајн

★ 7.5 1975 1 Сезоне МистеријаДрама

Желите да гледате Ellery Queen? STB Emu доноси Ellery Queen (1975) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Ellery Queen?

Ellery Queen is an American television detective mystery series based on the fictional character Ellery Queen. It aired on NBC during the 1975-76 television season and stars Jim Hutton as Ellery Queen, David Wayne as his father, Inspector Richard Queen, and Tom Reese as Sgt. Velie. Created by the writing/producing team of Richard Levinson and William Link, the title character "breaks" the fourth wall to ask the audience to consider their solution.

Најновија епизода

С1 · Епизода 22 — The Adventure of the Disappearing Dagger · 1976-04-04

In the series' finale, Ellery probes the murder of a retired detective who was killed while investigating a five year old unsolved murder case.

Жанрови
Мистерија, Драма
Прво емитовање
1975-09-11
Оцена
★ 7.5 / 10

Главне улоге

  • Jim Hutton Ellery Queen
  • David Wayne Inspector Richard Queen
  • Tom Reese Sgt. Thomas Velie

Како гледати Ellery Queen на STB Emu

Гледање Ellery Queen на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Ellery Queen у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Ellery Queen данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Ellery Queen данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.