Emergency Center

Гледајте Emergency Center онлајн

★ 10.0 2014 4 Сезоне Драма

Желите да гледате Emergency Center? STB Emu доноси Emergency Center (2014) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Emergency Center?

A Serbian remake of the classic medical TV series 'ER'.

Најновија епизода

С4 · Епизода 70 — Episode 70 · 2021-12-03

Жанрови
Драма
Прво емитовање
2014-10-06
Оцена
★ 10.0 / 10

Главне улоге

  • Ivan Jevtović Dr. Refik Petrović
  • Zinaida Dedakin Sestra Ljiljana Milanović
  • Dubravka Mijatović Dr. Sara Kolarov
  • Ivan Bosiljčić Dr. Nemanja Arsić
  • Gorica Regodić Žika
  • Nemanja Janičić Ljubomir Marković

Како гледати Emergency Center на STB Emu

Гледање Emergency Center на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Emergency Center у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Emergency Center данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Emergency Center данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.