Emergency Room (Norway)

Гледајте Emergency Room (Norway) онлајн

2025 1 Сезоне Документарни

Желите да гледате Emergency Room (Norway)? STB Emu доноси Emergency Room (Norway) (2025) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Emergency Room (Norway)?

We follow doctors and nurses at the emergency room in Oslo. Oslo's new emergency room, which is Northern Europe's largest and most modern, receives an average of over 700 patients a day. The emergency room is open to those who need immediate help, and those who work here must be prepared for anything.

Најновија епизода

С1 · Епизода 12 — Episode 12 · 2025-11-19

Жанрови
Документарни
Прво емитовање
2025-09-03

Како гледати Emergency Room (Norway) на STB Emu

Гледање Emergency Room (Norway) на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Emergency Room (Norway) у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Emergency Room (Norway) данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Emergency Room (Norway) данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.