Escape from Planet Earth

Гледајте Escape from Planet Earth онлајн

★ 5.8 2013 89 мин ЦртаниКомедијаАвантуристички

Желите да гледате Escape from Planet Earth? STB Emu доноси Escape from Planet Earth (2013) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Escape from Planet Earth?

Astronaut Scorch Supernova finds himself caught in a trap when he responds to an SOS from a notoriously dangerous alien planet.

Жанрови
Цртани, Комедија, Авантуристички
Премијера
2013-02-14
Режија
Cal Brunker
Оцена
★ 5.8 / 10

Главне улоге

  • Rob Corddry Gary Supernova (voice)
  • Brendan Fraser Scorch Supernova (voice)
  • Jessica Alba Lena (voice)
  • Steve Zahn Hawk (voice)
  • Sarah Jessica Parker Kira Supernova (voice)
  • Ricky Gervais Mr Bing (voice)

Како гледати Escape from Planet Earth на STB Emu

Гледање Escape from Planet Earth на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Escape from Planet Earth у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Escape from Planet Earth данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Escape from Planet Earth данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.