First and Last

Гледајте First and Last онлајн

★ 6.8 2018 1 Сезоне Документарни

Желите да гледате First and Last? STB Emu доноси First and Last (2018) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је First and Last?

Take an intimate look at the emotionally charged first and last days of new and soon-to-be released inmates at Georgia's Gwinnett County Jail.

Најновија епизода

С1 · Епизода 6 — Karma a Motherf**ker · 2018-09-07

Hours from release, Amy shares her unique perspective on jail time, and Gwinnett officials discuss what they've learned about young inmates.

Жанрови
Документарни
Прво емитовање
2018-09-07
Оцена
★ 6.8 / 10

Како гледати First and Last на STB Emu

Гледање First and Last на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте First and Last у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате First and Last данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте First and Last данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.