Future Soldier

Гледајте Future Soldier онлајн

★ 5.5 2023 82 мин Научна фантастикаАкциони

Желите да гледате Future Soldier? STB Emu доноси Future Soldier (2023) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Future Soldier?

In the future 2002AD, bounty hunter Captain Mo Harrington finds himself pulled into a sinister conspiracy.

Жанрови
Научна фантастика, Акциони
Премијера
2023-04-25
Режија
Ed Kirk
Оцена
★ 5.5 / 10

Главне улоге

  • Sean Earl McPherson
  • Yasmine Alice
  • Ellie Pickering
  • Ian Curd
  • Adam Fox
  • Sarah Whitehouse

Како гледати Future Soldier на STB Emu

Гледање Future Soldier на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Future Soldier у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Future Soldier данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Future Soldier данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.