Girl Model

Гледајте Girl Model онлајн

★ 6.5 2011 78 мин Документарни

Желите да гледате Girl Model? STB Emu доноси Girl Model (2011) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Girl Model?

A documentary on the modeling industry's 'supply chain' between Siberia, Japan, and the U.S., told through the experiences of the scouts, agencies, and a 13-year-old model.

Жанрови
Документарни
Премијера
2011-09-08
Режија
David Redmon
Оцена
★ 6.5 / 10

Главне улоге

  • Ashley Arbaugh Herself
  • Rachel Blais Herself
  • Nadya Vall Herself

Како гледати Girl Model на STB Emu

Гледање Girl Model на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Girl Model у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Girl Model данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Girl Model данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.