Hav Plenty

Гледајте Hav Plenty онлајн

★ 5.8 1997 92 мин КомедијаЉубавни

Желите да гледате Hav Plenty? STB Emu доноси Hav Plenty (1997) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Hav Plenty?

Lee Plenty is an almost broke would-be novelist and Havilland Savage is a rich and very beautiful woman and his friend. When she invites him to her home for New Year's Eve, they start to build up a romance.

Жанрови
Комедија, Љубавни
Премијера
1997-09-11
Режија
Christopher Scott Cherot
Оцена
★ 5.8 / 10

Главне улоге

  • Christopher Scott Cherot Lee Plenty
  • Chenoa Maxwell Havilland Savage
  • Tammi Katherine Jones Caroline Gooden
  • Robinne Lee Leigh Darling
  • Reginald James Felix Darling
  • Kim Harris Bobby Montgomery

Како гледати Hav Plenty на STB Emu

Гледање Hav Plenty на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Hav Plenty у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Hav Plenty данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Hav Plenty данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.