Hotel Iris

Гледајте Hotel Iris онлајн

★ 2.5 2022 100 мин Драма

Желите да гледате Hotel Iris? STB Emu доноси Hotel Iris (2022) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Hotel Iris?

Somewhere on the coast of Taiwan is Hotel Iris, a mouldering seaside establishment run by a cold and thrifty Japanese woman (Nahana) and her lonely half-Taiwanese daughter Mari (Lucia). One night, Mari hears the cries of a woman from the upper floors. Heading up to investigate, she witnesses a distraught woman in a red camisole dress escape an impeccably dressed but violent man (NAGASE Masatoshi) whose cold voice is entrancing. Mari’s initial shock turns into a strange fascination which drives her to follow the man to discover more about him. He is a translator who lives on an isolated island one can only reach by boat and rumours swirl around him and recent murders. The closer she gets to the man, the more a hidden layer of Mari’s personality awakens as she allows herself to be engulfed by his strange passions…

Жанрови
Драма
Премијера
2022-02-18
Режија
Hiroshi Okuhara
Оцена
★ 2.5 / 10

Главне улоге

  • Masatoshi Nagase Violent Man
  • Lucia Mari
  • Nahana Mari's mother
  • Kanichiro
  • Umin Boya
  • Lee Kang-sheng Boatman

Како гледати Hotel Iris на STB Emu

Гледање Hotel Iris на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Hotel Iris у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Hotel Iris данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Hotel Iris данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.