Jatt Airways

Гледајте Jatt Airways онлајн

★ 7.0 2013 135 мин

Желите да гледате Jatt Airways? STB Emu доноси Jatt Airways (2013) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Jatt Airways?

Brothers want to marry a pair of sisters. Complications ensue. Jatt Airways is the Punjabi movie starring Alfaaz, Tulip Joshi, Padam Bhola, Smriti Khanna Jaswinder Bhalla, Binnu Dhillon, Rana Jang Bahadur, BN Sharma, Deepak Raja, Karamjit Anmol, Manreet Kaur, Kulwant Gill

Премијера
2013-08-30
Режија
Harjit Singh Ricky
Оцена
★ 7.0 / 10

Главне улоге

  • Binnu Dhillon

Како гледати Jatt Airways на STB Emu

Гледање Jatt Airways на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Jatt Airways у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Jatt Airways данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Jatt Airways данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.