Joe Kidd

Гледајте Joe Kidd онлајн

★ 6.4 1972 88 мин ВестернДрама

Желите да гледате Joe Kidd? STB Emu доноси Joe Kidd (1972) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Joe Kidd?

A band of Mexicans find their U. S. land claims denied and all the records destroyed in a courthouse fire. Their leader, Louis Chama, encourages them to use force to regain their land. A wealthy landowner wanting the same decides to hire a gang of killers with Joe Kidd to track Chama.

Жанрови
Вестерн, Драма
Премијера
1972-07-19
Режија
John Sturges
Оцена
★ 6.4 / 10

Главне улоге

  • Clint Eastwood Joe Kidd
  • Robert Duvall Frank Harlan
  • John Saxon Luis Chama
  • Don Stroud Lamarr Simms
  • Stella Garcia Helen Sanchez
  • James Wainwright Mingo

Како гледати Joe Kidd на STB Emu

Гледање Joe Kidd на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Joe Kidd у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Joe Kidd данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Joe Kidd данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.