Killer Camp

Гледајте Killer Camp онлајн

★ 7.3 2019 2 Сезоне МистеријаРијалити

Желите да гледате Killer Camp? STB Emu доноси Killer Camp (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Killer Camp?

In this five-part reality event series, 11 British strangers are shocked to discover they are not going on a fun new reality show called “Summer Camp’” but actually participating in a horror whodunnit. Each night someone will be ‘murdered’ – and they must determine who the secret murderer is amongst them.

Најновија епизода

С2 · Епизода 8 — Episode 8 · 2021-12-08

The campmates vote as to who they think the Killer is. Will the innocents win, or will the Killer fool everyone?

Жанрови
Мистерија, Ријалити
Прво емитовање
2019-10-27
Оцена
★ 7.3 / 10

Главне улоге

  • Bobby Mair Self - Host

Како гледати Killer Camp на STB Emu

Гледање Killer Camp на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Killer Camp у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Killer Camp данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Killer Camp данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.