Light Up Night

Гледајте Light Up Night онлајн

2020 79 мин Драма

Желите да гледате Light Up Night? STB Emu доноси Light Up Night (2020) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Light Up Night?

Based on the Book of Ruth, Naomi's sons and husband have died and left her alone. Daughter-in-law, Ruth, vows to never leave her side. They face the challenges of a life on their own as they journey back to Naomi's home in West Virginia.

Жанрови
Драма
Премијера
2020-12-24
Режија
Jason Campbell

Главне улоге

  • Katherine Elise Shaw Ruth Starkey
  • Kathy Patterson Naomi Starkey
  • Dean Cain Boaz Perez
  • Bobby Lacer Solomon Perez
  • Tim Perez-Ross Kent
  • Dennis P. Marburger John Westover

Како гледати Light Up Night на STB Emu

Гледање Light Up Night на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Light Up Night у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Light Up Night данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Light Up Night данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.