Love Accidentally

Гледајте Love Accidentally онлајн

★ 6.0 2022 85 мин КомедијаЉубавниДрама

Желите да гледате Love Accidentally? STB Emu доноси Love Accidentally (2022) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Love Accidentally?

Alexa and Jason are competing for a position at an advertising firm when their partners break up with them. Alexa mistakenly texts Jason, and they start a phone-only relationship. When they meet and the truth comes out, will true love prevail?

Жанрови
Комедија, Љубавни, Драма
Премијера
2022-07-15
Режија
Peter Sullivan
Оцена
★ 6.0 / 10

Главне улоге

  • Brenda Song Alexa Parker
  • Aaron O'Connell Jason
  • Denise Richards Debra
  • Brooke Newton Hannah
  • Maxwell Caulfield Craig
  • Pedro Correa Brad

Како гледати Love Accidentally на STB Emu

Гледање Love Accidentally на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Love Accidentally у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Love Accidentally данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Love Accidentally данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.