Love Lessons

Гледајте Love Lessons онлајн

★ 6.0 2025 ИсторијскиРатниЉубавни

Желите да гледате Love Lessons? STB Emu доноси Love Lessons (2025) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Love Lessons?

Strong and independent Eliza works as the Polish teacher in a village school and begins an affair with local delinquent Stach. They have a child out of wedlock. When Stach is sent on forced labourer in Germany, Eliza and her child set off on an epic journey to be reunited with her lover.

Жанрови
Историјски, Ратни, Љубавни
Премијера
2025-05-09
Режија
Radosław Piwowarski
Оцена
★ 6.0 / 10

Главне улоге

  • Sylwia Skrzypczak-Piękoś Eliza
  • Vitalik Havryla Stach
  • Mirosław Jękot Schwickard
  • Gunda Aurich Frau Schwickard
  • Michael Schiller Weber
  • Wolfgang Boos Schnittke

Како гледати Love Lessons на STB Emu

Гледање Love Lessons на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Love Lessons у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Love Lessons данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Love Lessons данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.