Master Or Disaster

Гледајте Master Or Disaster онлајн

2024 1 Сезоне

Желите да гледате Master Or Disaster? STB Emu доноси Master Or Disaster (2024) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Master Or Disaster?

Warner Bros. Discovery’s Arabic food network, Fatafeat, has announced its latest culinary competition series, Master or Disaster. The show, hosted by Firas Kazma, pits two chefs against each other in a high-stakes battle of creativity, skill and precision.

Најновија епизода

С1 · Епизода 1 — Master or Disaster · 2024-08-29

Master or Disaster

Прво емитовање
2024-08-29

Како гледати Master Or Disaster на STB Emu

Гледање Master Or Disaster на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Master Or Disaster у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Master Or Disaster данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Master Or Disaster данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.