Max & the Midknights

Гледајте Max & the Midknights онлајн

★ 10.0 2024 4 Сезоне ЦртаниНаучна фантастикаАкциони и авантуристички

Желите да гледате Max & the Midknights? STB Emu доноси Max & the Midknights (2024) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Max & the Midknights?

Join Max, a determined 10-year-old girl with big dreams of becoming a knight, as she leads her friends on an epic adventure filled with excitement, bravery, and lots of fun. Together, they'll battle sword-wielding zombies, duel a malevolent sorceress, and even tame a fire-breathing dragon! Clever, kind, and seriously sassy, Max is always ready to lend a hand — or a sword — whenever anyone needs help.

Најновија епизода

С1 · Епизода 10 — An Uphill Battle · 2025-01-15

After battling Fendra, Max is determined to get far away from the evil sorceress, even if it means leading the tired Midknights through a snowy mountain; unfortunately, this new journey has dire consequences for Max and her friends.

Жанрови
Цртани, Научна фантастика, Акциони и авантуристички
Прво емитовање
2024-10-30
Оцена
★ 10.0 / 10

Главне улоге

  • Blu del Barrio Max (voice)
  • Jeremy Rowley Uncle Budrick (voice)
  • Melissa Villaseñor Millie (voice)
  • Zeno Robinson Simon (voice)
  • Caleb Yen Kevyn (voice)
  • Brian Stepanek King Gastley (voice)

Како гледати Max & the Midknights на STB Emu

Гледање Max & the Midknights на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Max & the Midknights у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Max & the Midknights данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Max & the Midknights данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.