Mike Wallace Is Here

Гледајте Mike Wallace Is Here онлајн

★ 6.5 2019 90 мин Документарни

Желите да гледате Mike Wallace Is Here? STB Emu доноси Mike Wallace Is Here (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Mike Wallace Is Here?

For over half a century, 60 Minutes' fearsome newsman Mike Wallace went head-to-head with the world's most influential figures. Relying exclusively on archival footage, the film interrogates the interrogator, tracking Wallace's storied career and troubled personal life while unpacking how broadcast journalism evolved to today’s precarious tipping point.

Жанрови
Документарни
Премијера
2019-07-26
Режија
Avi Belkin
Оцена
★ 6.5 / 10

Главне улоге

  • Mike Wallace Self (archive footage)
  • Johnny Carson Self (archive footage)
  • Mickey Cohen Self (archive footage)
  • Donald Trump Self (archive footage)
  • Martin Luther King Jr. Self (archive footage)
  • John McCain Self (archive footage)

Како гледати Mike Wallace Is Here на STB Emu

Гледање Mike Wallace Is Here на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Mike Wallace Is Here у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Mike Wallace Is Here данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Mike Wallace Is Here данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.