Ms. Purple

Гледајте Ms. Purple онлајн

★ 6.2 2019 88 мин Драма

Желите да гледате Ms. Purple? STB Emu доноси Ms. Purple (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Ms. Purple?

Kasie, stuck in LA’s Koreatown, works as a karaoke hostess getting paid for her companionship by drunken men. When her dad’s hospice nurse quits she reconnects with her estranged brother, Carey, forcing them to enter a period of intense self-reflection as their single father who raised them nears death.

Жанрови
Драма
Премијера
2019-09-06
Режија
Justin Chon
Оцена
★ 6.2 / 10

Главне улоге

  • Tiffany Chu Kasie
  • Teddy Lee Carey
  • Octavio Pisano Octavio
  • Jake Choi Johnny
  • Crystal Lee Sora
  • Alma Martinez Juanita

Како гледати Ms. Purple на STB Emu

Гледање Ms. Purple на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Ms. Purple у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Ms. Purple данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Ms. Purple данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.