One Day

Гледајте One Day онлајн

★ 7.4 2011 107 мин ДрамаЉубавни

Желите да гледате One Day? STB Emu доноси One Day (2011) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је One Day?

After spending the night together on the eve of their college graduation, Dexter and Emma are shown each year on the same date to see where they are in their lives. They are sometimes together, and sometimes not.

Жанрови
Драма, Љубавни
Премијера
2011-03-02
Режија
Lone Scherfig
Оцена
★ 7.4 / 10

Главне улоге

  • Anne Hathaway Emma Morley
  • Jim Sturgess Dexter Mayhew
  • Tom Mison Callum O'Neill
  • Jodie Whittaker Tilly Shaw
  • Rafe Spall Ian Whitehead
  • Patricia Clarkson Alison Mayhew

Како гледати One Day на STB Emu

Гледање One Day на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте One Day у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате One Day данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте One Day данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.