Papadopoulos & Sons

Гледајте Papadopoulos & Sons онлајн

★ 6.0 2012 109 мин КомедијаДрама

Желите да гледате Papadopoulos & Sons? STB Emu доноси Papadopoulos & Sons (2012) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Papadopoulos & Sons?

Following his ruin in the latest banking crisis, a self-made millionaire reluctantly re-unites with his estranged freewheeling brother to re-open the abandoned fish and chip shop they shared in their youth.

Жанрови
Комедија, Драма
Премијера
2012-12-20
Режија
Marcus Markou
Оцена
★ 6.0 / 10

Главне улоге

  • Stephen Dillane Harry Papadopoulos
  • Georges Corraface Spiros Papadopoulos
  • Selina Cadell Mrs. Parrington
  • Georgia Groome Katie Papadopoulos
  • Frank Dillane James Papadopoulos
  • Thomas Underhill Theo Papadopoulos

Како гледати Papadopoulos & Sons на STB Emu

Гледање Papadopoulos & Sons на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Papadopoulos & Sons у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Papadopoulos & Sons данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Papadopoulos & Sons данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.