Paris etc.

Гледајте Paris etc. онлајн

★ 3.9 2017 1 Сезоне ДрамаКомедија

Желите да гледате Paris etc.? STB Emu доноси Paris etc. (2017) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Paris etc.?

Five women and Paris. Five ways of being, crying, screaming and laughing, missing the bus, grinding teeth, enjoying, not enjoying, drinking too much, growing up, resisting, making a child or not, do not wanting to go home... Five ways to love. Five everyday heroines across Paris, from the start of the school year to the Christmas holidays.

Најновија епизода

С1 · Епизода 12 — Love always · 2017-12-18

Marianne makes a startling discovery about Fred, and she leaves to blow off steam. Nora and Julien start to face the facts about their dwindling relationship. Meanwhile, Gil’s family reunites in a time of crisis. Elsewhere, Allison makes her way home, where she hopes to start a new life.

Жанрови
Драма, Комедија
Прво емитовање
2017-11-27
Оцена
★ 3.9 / 10

Главне улоге

  • Valeria Bruni Tedeschi Marianne
  • Anaïs Demoustier Mathilde
  • Naidra Ayadi Nora
  • Lou Roy-Lecollinet Allison
  • Zabou Breitman Gil
  • Bruno Todeschini Fred

Како гледати Paris etc. на STB Emu

Гледање Paris etc. на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Paris etc. у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Paris etc. данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Paris etc. данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.