Prime Time

Гледајте Prime Time онлајн

2015 123 мин

Желите да гледате Prime Time? STB Emu доноси Prime Time (2015) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Prime Time?

The film revolves around the journey of beautiful Chandana and tough Sayantan who are crime reporters. They operate together and find exclusive and breaking news for their channel.

Премијера
2015-09-18
Режија
Ipsita Seal

Главне улоге

  • Indraneil Sengupta
  • Paoli Dam
  • Dulal Lahiri
  • Joyjit Banerjee
  • Rana Chakraborty

Како гледати Prime Time на STB Emu

Гледање Prime Time на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Prime Time у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Prime Time данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Prime Time данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.